Program til ponnilandsleir, Klosterskogen 2023!

Masse lykke til alle sammen 🙂

Ponnilandsleir lørdag og Ponnilandsleir søndag

Det er noen feil i rekruttløp.

Dette er rett liste:

Løp 13 Lørdag
Kl: 15:10 Norsk Dametravforbund
Start nr ponni distanse kusk
1 Vikas Robinho 900 Celine Myhre Østerbø
2 Marlando 900 Karine Dahl Teigen
3 Tejas Morino 900 Nicolai J. Myhren
4 Lykke 920 Emma Malen JomĂĽs
5 Brodd 920 Heine Johannes Aune Breimo
6  Zereneti 920 Ingrid Steinseth
7 Ram 920 Julia Øversveen Gjerden
8 Eksl . Poseidon 940 Sara Helgøy
9 L.A.Power 940 Guro-Marie Aaland
10 Karneol 940 Linus Nilsen
11 SÌvelunds Bono 940 Jacob Bjørling
12 Martini 960 Lilja Nilsen
13 Excellent fra Hubertus 960 Mathias Steine Osmo
14 GedsagergĂĽrds Pindakaas 960 Liva Lende
15 L.A.Simply Red 960 Maiken Lie Bjørnebo
Løp 14 Lørdag
Kl: 15:30 Nenset Glassverksted/Protektiv
Start nr ponni distanse kusk
1 Ponnyhaugens Sigurd 900 Dina Svendsen
2 Lulla 900 Kaja Gudmestad
3 Angel Trym 900 Oliver Selliken Oma
4 Bebi Fra Hauge 900 Robin Halvorsen
5 Putte Montana 920 Ingrid Pollestad
6 SkovbakkegĂĽrds Saxo 920 Siri Loftheim
7 Sønderskovs Dempsey 920 Linus Dybdahl Hoff
8 Ava 920 Even Blankenberg
9 Orkan 940 Agnes Mariane Antonsen
10 Litago 940 Line Loftheim
11 Soerli Roxbury 940 Ida Emilie Tveter
12 Excellent fra Hubertus 940 Veronica Steine Osmo
       
Løp 1 Søndag
Kl: 09:30 Klostertravets Damegruppe
Start nr ponni distanse kusk
1 Diablo 900 Savannah Buhagen
2 Marlando 900 Karine Dahl Teigen
3 Tejas Morino 900 Nicolai J. Myhren
4 L.A.Power 900 Guro-Marie Aaland
5 Lykke 900 Emma Malen JomĂĽs
6 Brodd 920 Heine Johannes Aune Breimo
7  Zereneti 920 Ingrid Steinseth
8 Ram 920 Julia Øversveen Gjerden
9 Joy fra Hubertus 940 Celine Myhre Østerbø
10 Karneol 940 Linus Nilsen
11 SÌvelunds Bono 940 Jacob Bjørling
12 Martini 940 Lilja Nilsen
13 Excellent fra Hubertus 960 Mathias Steine Osmo
14 L.A. Wildflower 960 Sofie Steenset
Løp 2 Søndag
kl: 09:45 Grenland Øyelegesenter/Champion
Start nr ponni distanse kusk
1 Emily fra Hubertus 900 Dina Svendsen
2 Lulla 900 Kaja Gudmestad
3 Angel Trym 900 Oliver Selliken Oma
4 Bebi Fra Hauge 900 Robin Halvorsen
5 Putte Montana 920 Ingrid Pollestad
6 SkovbakkegĂĽrds Saxo 920 Siri Loftheim
7 Sønderskovs Dempsey 920 Linus Dybdahl Hoff
8 Ava 920 Even Blankenberg
9 Orkan 940 Agnes Mariane Antonsen
10 Litago 940 Line Loftheim
11 Soerli Roxbury 940 Ida Emilie Tveter
12 Excellent fra Hubertus 940 Veronica Steine Osmo

Vedlegg